Logo GEOP - Global Education Outreach Program.
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich
Nauka

Global Education Outreach Program

Misją programu Global Education Outreach Program (GEOP) jest promowanie studiów nad historią i kulturą Żydów polskich na arenie międzynarodowej poprzez wspieranie badań i wymiany naukowej. Dzięki współpracy z ośrodkami akademickimi i badawczymi w Polsce i na świecie POLIN jest prężnie rozwijającym się centrum debaty naukowej i wiedzy.

W ramach realizowanego już od 6 lat programu GEOP Muzeum POLIN zorganizowało 9 międzynarodowych konferencji naukowych, 41 wykładów otwartych, 19 warsztatów naukowych i 6 edycji seminariów doktorskich. Przyjęliśmy 17 naukowców na pobyty badawcze i dotarliśmy łącznie do ponad 150 000 widzów i uczestników. Zachęcamy do subskrypcjii newslettera GEOP, w którym będziemy informować o najbliższych naborach oraz wydarzeniach naukowych w Muzeum POLIN.

Folder Global Education Outreach Program do pobrania [PDF] >>

Program GEOP finansuje pobyty badawcze dla doktorantów i postdoktorantów, seminaria, wykłady gościnne, konferencje oraz warsztaty. Program jest skierowany do naukowców w różnych stadiach kariery oraz przedstawicieli różnych dziedzin, w tym historii, nauk politycznych, literatury, historii sztuki, muzykologii, teatrologii, filozofii, religii, socjologii, antropologii i prawa.

Kontakt: [email protected]

Załączniki: