Muzeum
Głosowanie do 11.09.2022

TISZ Festiwal walczy o Nagrodę Publiczności Europa Nostra 2022!

Ktoś wyszywa napis gefilte gisz i rybę na płótnie napiętym na tamborku
fot. M. Jaźwiecki / Muzeum Historii Żydów Polskich

W czerwcu TISZ Festiwal znalazł się wśród laureatów prestiżowych Nagród Europa Nostra 2022. Teraz ma szansę otrzymać Nagrodę Publiczności, o którą walczy wszystkie 30 zwycięskich projektów, instytucji i inicjatyw z 18 krajów. O tym, kto otrzyma Nagrodę Publiczności, zadecydują internauci w trakcie głosowania online. Zachęcamy do oddania głosu na TISZ Festiwal!

Nagrody Dziedzictwa Europejskiego / Nagrody Europa Nostra 2022 to najbardziej prestiżowe wyróżnienie w zakresie dziedzictwa w Europie. W tym roku nagrodzono 30 wybitnych osiągnięć z 18 krajów europejskich, w tym TISZ Festiwal Żydowskiego Jedzenia, który zwyciężył w kategorii "Edukacja, szkolenia i zwiększanie świadomości". 

Spośród wszystkich 30 nagrodzonych projektów 5 otrzyma Grand Prix, a jeden – Nagrodę Publiczności. Na swoich faworytów można głosować online do 11 września.

Laureatów nagrody Public Choice Award poznamy podczas gali, która odbędzie się 26 września 2022 w Pradze. Wtedy też zostaną ogłoszeni zwycięzcy nagród Grand Prix.

Laureat nagrody publiczności otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. euro.

Zasady głosowania

  • Trzeba zagłosować na 3 projekty.
  • Projekt, który wskażesz jako pierwszy, otrzyma 3 punkty, drugi – 2 punkty, a trzeci – 1 punkt.
  • Zwycięzca Nagrody Publiczności zostanie wyłoniony na podstawie całkowitej liczby głosów.
  • Możesz oddać tylko jeden głos na każdy kraj.
  • Musisz potwierdzić oddanie głosu poprzez kliknięcie w link w e-mailu, który otrzymasz. Gdy e-mail nie nadejdzie – sprawdź folder spam.
  • Możesz głosować tylko raz. Adres e-mail staje się Twoim osobistym identyfikatorem.
  • Twój adres e-mail będzie utrzymywany w tajemnicy.