Na obrazie widzimy dzieło "Bez tytułu" Wilhelm Sasnal.
Wilhelm Sasnal, Bez tytułu, 2016, olej na płótnie, depozyt w Muzeum POLIN

Zwiedzanie wystawy dla uczestników wydarzeń komercyjnych

Zapraszamy Cię na wędrówkę przez tysiąc lat historii Żydów polskich. Po drodze czekają na Ciebie opowieści o królach, wynalazcach, myślicielach i przemysłowcach. O żydowskich świętach, obyczajach, religii i kulturze. O miłości, przyjaźni, poświęceniu i walce. O życiu znanym z kronik i gazet, i o tym znanym z ulicy w żydowskich dzielnicach.

Goście Klientów Centrum Konferencyjnego POLIN mają możliwość zwiedzenia wystawy "1000 lat historii Żydów polskich" indywidualnie lub grupowo z przewodnikiem w specjalnej, preferencyjnej cenie. Jeśli w dniu wydarzenia Twoim gościom nie wystarczy czasu, będą mogli odwiedzić Muzeum i wykorzystać bilety innego dnia. 

W przypadku zwiedzania wystawy z przewodnikiem, grupa może liczyć maksymalnie 25 osób.

Z myślą o Państwa pracownikach, przygotowaliśmy oprowadzania przewodnickie dla grup biznesowych po naszej najnowszej wystawie czasowej - jednego z najwybitniejszych polskich artystów współczesnych, Wilhelma Sasnala.

Oprowadzanie organizowane w niewielkich grupach to doskonały sposób na integrację i inspirację pracowników, dający możliwość obcowania z ponad sześćdziesięcioma obrazami i rysunkami, tworzącymi szeroką przestrzeń do refleksji. To absolutnie wyjątkowa okazja by móc bliżej poznać jego twórczość – Wilhelm Sasnal: Taki pejzaż to pierwsza indywidualna wystawa artysty w Polsce.

Wystawa Wilhelma Sasnala w Muzeum POLIN, które jako nowoczesna, otwarta instytucja kultury nie boi się stawiać trudnych pytań i zachęcać swoich Widzów do osobistych interpretacji i dialogu z historią, jest ciekawą propozycją nie tylko dla osób zainteresowanych relacjami polsko-żydowskimi, ale także dla wszystkich, którym są emocjonalnie nieobojętne sprawy dzisiejsze, w ich wymiarze społecznym, politycznym i poetyckim. Pytając o znaczenia polskiego pejzażu – w wymiarze fizycznym, kulturowym i historycznym – wystawa Sasnala w Muzeum POLIN dotyczy w istocie całości naszego doświadczenia współczesności.