Muzeum

Zwiedzaj tak, jak lubisz

Samodzielnie, z grupą przyjaciół lub z dziećmi. Z audioprzewodnikiem albo z naszymi przewodnikami i przewodniczkami podczas spacerów po wystawie. Kup bilet, zwiedzaj tak, jak lubisz i z kim lubisz!

Przydatna informacja: w czasie wizyty możesz skorzystać z różnych zniżek. Przykładowo: jeśli jesteś studentem lub uczniem, możesz kupić bilet za symboliczną złotówkę. Przygotowaliśmy również zniżki m.in. na Kartę Warszawiaka oraz Warsaw Pass – o wszystkich przeczytasz na stronie z cennikiem.

Nasze audioprzewodniki: świetna zabawa dla dorosłych i najmłodszych

Kup bilet na wystawę stałą wraz z audioprzewodnikiem – możesz wybrać wersję dla dużych lub małych dorosłych. Najmłodsi wyruszą na przygodę po wystawie prowadzeni głosem Wojciecha Malajkata. Możesz również zwiedzać wystawę całkowicie samodzielnie.

Spacery z przewodnikami i przewodniczkami po Muzeum POLIN

  • Opcja 1: O historii polskich Żydów można opowiedzieć na tysiąc sposobów – przekonasz się o tym podczas weekendowych spacerów "1000 lat historii Żydów polskich" z naszymi przewodnikami i przewodniczkami. Kup bilet i dołącz do grupy podobnych Tobie pasjonatów historii i kultury.

  • Opcja 2: Chcesz ciekawie spędzić czas ze znajomymi albo podarować bliskim wyjątkowy prezent? Zarezerwuj zwiedzanie z prywatnym przewodnikiem! Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość na [email protected].

Każdy przewodnik i każda przewodniczka prezentują zupełnie inne spojrzenie na historię. Dla Beaty ważne są fakty i obalanie mitów. Damian będzie chciał Ci przedstawić ukryte historie pozornie zwykłych przedmiotów. A Mariusz zagłębi się z Tobą w meandry życia Muranowa – miejsca, w którym stoi nasze Muzeum. Mamy kilkudziesięciu przewodników, których fascynuje historia polskich Żydów.

Pamiętaj: nie ma dwóch takich samych spacerów. Nawet jeśli widziałeś już naszą wystawę stałą, możesz odkrywać jej bogactwo z innym przewodnikiem.

Szczegóły znajdziesz na stronie lub pisząc do nas na adres [email protected].

Spotkajmy się w POLIN!