Dla dzieci
28.08.2021

Lokomotywą przez Łąkę: warsztaty dla rodzin

Wesoła lokomotywa zabierze na spotkania z literaturą najmłodszych i ich opiekunów. Co tydzień będą mogli spotkać się z innym bohaterem wierszy Juliana Tuwima.

  • Każda sobota w lipcu i w sierpniu, godz. 11.00-12.30, BRAK MIEJSC
  • Miejsce: "Łąka Leśmiana" (zielony skwer przy Muzeum POLIN od strony ulicy Lewartowskiego)
  • W przypadku złej pogody schronimy się w Miejscu Edukacji Rodzinnej "U króla Maciusia"

W każdą sobotę o godzinie 11.00 wyjedzie po Was nasza niezwykła LOKOMOTYWA i zabierze na przygodę! Na każdym ze spotkań spotkacie innego bohatera ulubionych wierszy Juliana Tuwima. Razem ze Słoniem Trąbalskim czy Zosią Samosią będziecie się bawić do muzyki, rymować i działać twórczo. Zapewniamy 1,5 godzinny program animacji pełnej niespodzianek i zakończonej samodzielnym wykonaniem pracy w glinie, drewnie czy z  filcu.

Informacje organizacyjne spotkań plenerowych

Na wszystkie wydarzenia plenerowe obowiązują zgłoszenia online.

Każdy z uczestników przed przystąpieniem do udziału w zajęciach/warsztatach/spotkaniach jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem wydarzeń plenerowych. Regulamin będzie dostępny  na stronie internetowej https://www.polin.pl/pl/laka-lesmiana-2021 oraz na miejscu wydarzenia.

Po przybyciu na miejsce prosimy o wypełnienie formularzy osobowych, otrzymanych od koordynatora wydarzenia. Obowiązuje limit miejsc – zapewniony udział w wydarzeniach mają wyłącznie osoby wcześniej zapisane. Organizator może wyprosić uczestnika, nie stosującego się do zaleceń sanitarnych.

Na zajęcia sportowe prosimy o przyniesienie własnych mat. Na miejscu można będzie skorzystać z płynu do dezynfekcji.

Podczas wszystkich wydarzeń plenerowych rekomendujemy zasłanianie nosa i ust. Prosimy o zachowywanie odległości 2 metrów od pozostałych uczestników.

www.eeagrants.org, www.norwaygrants.org, www.gov.pl