Warsztaty
31.08.2021

Joga na Łące Leśmiana

Odetchnij i zrelaksuj się na "Łące Leśmiana". Podczas plenerowych zajęć jogi poznasz najważniejsze pozycje i sekwencje jogi. Nauczysz się, jak prawidłowo oddychać, by zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł.

  • Ostatnie spotkanie: 31 sierpnia (wtorek), godz. 17.30-18.30
  • Miejsce: "Łąka Leśmiana" (zielony skwer przy Muzeum POLIN od strony ulicy Lewartowskiego)
  • POBIERZ BILET>>
  • Z powodu pogody przenosimy dzisiejsze zajęcia do budynku Muzeum POLIN, do holu głównego. Wstęp przez wejście administracyjne od strony ulicy Anielewicza

Z uwagi na limit miejsc na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Linki do rejestracji na poszczególne wydarzenia będą dostępne z 5-dniowym wyprzedzeniem, począwszy od 24 czerwca.

Spotkajmy się na Muranowie i poznajmy się lepiej podczas jogi na trawie. W każdy wtorek zapraszamy wszystkich warszawiaków, a w szczególności Muranowian, bez względu na poziom zaawansowania, do uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach z jogi. Należy przyjść w stroju sportowym i zabrać ze sobą matę lub koc do ćwiczeń. Zajęcia poprowadzi Natalia Grądzka.

Natalia Grądzka - dyplomowana nauczycielka jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Introductory II. Praktykuje jogę od 2006 roku. Zajęcia prowadzi od ponad 10 lat.  Uczestniczyła w 3-letnim kursie nauczycielskim prowadzonym przez Henryka Liśkiewicza oraz w warsztatach u polskich i zagranicznych nauczycieli jogi. Na zajęciach kładzie nacisk na rzetelną praktykę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestniczek oraz uczestników, a także na przyjazną atmosferę.
 

Informacje organizacyjne spotkań plenerowych

Na wszystkie wydarzenia plenerowe obowiązują zgłoszenia online.

Każdy z uczestników przed przystąpieniem do udziału w zajęciach/warsztatach/spotkaniach jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem wydarzeń plenerowych. Regulamin będzie dostępny  na stronie internetowej https://www.polin.pl/pl/laka-lesmiana-2021 oraz na miejscu wydarzenia.

Po przybyciu na miejsce prosimy o wypełnienie formularzy osobowych, otrzymanych od koordynatora wydarzenia. Obowiązuje limit miejsc – zapewniony udział w wydarzeniach mają wyłącznie osoby wcześniej zapisane. Organizator może wyprosić uczestnika, nie stosującego się do zaleceń sanitarnych.

Na zajęcia sportowe prosimy o przyniesienie własnych mat. Na miejscu można będzie skorzystać z płynu do dezynfekcji.

Podczas wszystkich wydarzeń plenerowych rekomendujemy zasłanianie nosa i ust. Prosimy o zachowywanie odległości 2 metrów od pozostałych uczestników.

www.eeagrants.org, www.norwaygrants.org, www.gov.pl