Ogłoszenie
30.04.2021

Oferta pracy: Specjalista ds. rozwiązań multimedialnych i wsparcia IT

zdjęcie ilustracyjne = okno

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rozwiązań multimedialnych i wsparcia IT

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: DIT/ASC

Opis stanowiska Specjalista ds. rozwiązań multimedialnych i wsparcia IT

Podstawowe obowiązki:

  • zapewnienie od strony technicznej ciągłości pracy systemu centralnego na Wystawie Stałej;
  • administrowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań w systemie centralnym na Wystawie Stałej;
  • rozwój systemu centralnego;
  • monitoring systemu - nadzorowanie, wykrywanie i eliminowanie nieprawidłowości;
  • konfiguracja oraz kalibracja urządzeń multimedialnych i serwerowych na Wystawie Stałej;
  • nadzorowanie pracy urządzeń multimedialnych i sieciowych na Wystawie Stałej;
  • wykonywanie przeglądów urządzeń w serwerowni;
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji  i napraw instalacji audiowizualnych na Wystawie Stałej, salach konferencyjnych i szkoleniowych w Muzeum;
  • raportowanie i kwalifikowanie urządzeń do odpowiedniej procedury serwisowej;
  • przeprowadzanie napraw oraz testów na stanowiskach multimedialnych na Wystawie Stałej;
  • współudział w planowaniu, rekomendowaniu oraz realizacji zakupu sprzętu i oprogramowania multimedialnego na potrzeby utrzymania Wystawy Stałej;
  • udział w projektach działu IT  i wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych;
  • wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów sprzętowych  i programowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne (elektronika, informatyka);
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub jako technik, instalator systemów audiowizualnych i multimedialnych;
  • umiejętność instalacji, konfiguracji i administracji systemów operacyjnych MS Windows 10, Linux (Ubuntu/CentOS), Unix oraz programów biurowych;
  • zaawansowana znajomość architektury PC;
  • średniozaawansowana znajomość architektury sprzętu serwerowego;
  • średniozaawansowana wiedza w dziedzinie architektury sieci: LAN, WAN, WLAN, TCPIP;
  • zaawansowana wiedza najniższych 3 poziomów modelu OSI;
  • doświadczenie w zarządzaniu jednym z następujących urządzeń sieciowych, takich jak: Checkpoint, Fortigate, Palo Alto, Cisco, HP;
  • znajomość instalacji, konfiguracji oraz obsługi urządzeń audiowizualnych i multimedialnych;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej;
  • możliwość pracy na wysokościach powyżej 3 m – warunek konieczny;
  • umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań.

Mile widziane:

  • uprawnienia: SEP do 1 kV, UDT kat. I P;
  • znajomość programów do kalibracji geometrii obrazu Watchout i Vioso;
  • doświadczenie w pracy na rusztowaniach;
  • znajomość konfiguracji  oprogramowania i systemów sterowania  min. AMX ,CUE, Extron;
  • doświadczenie w drobnych naprawach projektorów, monitorów, komputerów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected] do dnia 16.05.2021. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny ogłoszenia: DIT/ ASC.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.".