Księgarnia POLIN online - zamówienie

Dane klienta

Adres wysyłki

Jeśli TAK, podaj dane do faktury poniżej

Dane do faktury

Nazwa firmy lub imię i nazwisko

Twoje zamówienie

W jednym zamówieniu można zamówić maksymalnie 3 sztuki towaru
Przewodnik towarzyszący wystawie Wilhelma Sasnala "Taki pejzaż"
Redakcja naukowa: Barbara Kirshenblatt-Gimblett, Tamara Sztyma
Publikacja towarzysząca galerii "Dziedzictwo"
ISBN/ISSN 978-83-957601-1-2
Redakcja naukowa: Barbara Kirshenblatt-Gimblett, Tamara Sztyma
Publikacja towarzysząca galerii "Dziedzictwo"
ISBN/ISSN 978-83-957601-2-9
Redakcja naukowa: Barbara Kirshenblatt-Gimblett, Antony Polonsky
Publikacja towarzysząca wystawie stałej
Redakcja naukowa: Barbara Kirshenblatt-Gimblett, Antony Polonsky
Publikacja towarzysząca wystawie stałej
Koncepcja i redakcja merytoryczna: Kamila Radecka-Mikulicz
Publikacja towarzysząca wystawie "Tu Muranów" Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Dostawa i płatność

Forma płatności: płatność internetowa (PayU).

Forma odbioru towaru: wysyłka – Poczta Polska 15,00 zł.

Obecnie realizujemy zamówienia za pośrednictwem Poczty Polskiej, wyłącznie na terenie Polski. Zamówienia są wysyłane raz w tygodniu.

Oświadczenia i zgody
zapoznałem się z regulaminem sprzedaży wysyłkowej i akceptuję jego warunki
przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych oraz realizacji zamówień w sprzedaży wysyłkowej.
i otrzymywać newsletter Muzeum POLIN. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany powyżej adres e-mail.
Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN z siedzibą w Warszawie (00-157) ul. Anielewicza 6. W Muzeum POLIN został wyznaczony Inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez email [email protected] lub telefonicznie tel. 22 471 03 41.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłkowej sprzedaży publikacji Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN na podstawie art. 6 ust. a) rozporządzenia, czyli zgody osoby, której dane dotyczą.

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być: dostawcy systemów informatycznych oraz usług IT, podmioty świadczące na rzecz Muzeum usługi księgowe, badania jakości obsługi, dochodzenia należności, usługi prawne, analityczne, marketingowe, operatorzy systemów płatności elektronicznych oraz banki w zakresie realizacji płatności, organy uprawnione do otrzymania Pani/Pana danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w przypadku danych osobowych przetwarzanych w celu świadczenia na Pani/Pana usług drogą elektroniczną – przez czas świadczenia na Pani/Pana rzecz usług drogą elektroniczną, w przypadku danych osobowych przetwarzanych w celu kierowania do Pani/Pana przez Muzeum treści marketingowych – do czasu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu względem przetwarzania danych osobowych w tym zakresie. Po tym okresie dane osobowe będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa, w tym przepisami o rachunkowości.

Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Muzeum prosi o wycofanie zgody w formie pisemnej na adres (Warszawa (00-157) ul. Anielewicza 6) lub elektronicznej (wiadomość email na adres [email protected]).

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również będą profilowane.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne w celu świadczenia usług, w tym usług drogą elektroniczną na Pani/Pana rzecz.