Warsztaty
19.02.2024

Miłość – zajęcia dla seniorów na wystawie stałej

Grupa seniorów na wystawie stałej podczas Senioralnego piątku. Jedna kobieta dotyka ekranu pulpitu multimedialnego.
fot. M. Starowieyska / Muzeum Historii Żydów Polskich

Zapraszamy na warsztaty na wystawie stałej, w sercu Muzeum POLIN, gdzie kultura żydowska spotyka się z ekspresją artystyczną. W niewielkiej grupie przekonamy się, jak czerpać radość z wyrażania siebie i odkrywać fascynujące aspekty miłości w kulturze żydowskiej.

  • 19 lutego (poniedziałek), godz. 16.00-18.00
  • Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc
  • Przyjmujemy zapisy telefonicznie w godz. 10.00-15.00 pod numerem: 22 471 03 01 wew. 2, można też wysłać e-mail na adres: [email protected]

Podczas dwugodzinnych zajęć będziemy poznawać kolejne galerie naszej wystawy stałej w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czym jest miłość w kulturze żydowskiej.

Do udziału w zajęciach zachęcamy wszystkich zainteresowanych – w grupach lub indywidualnie, niezależnie od umiejętności aktorskich i wcześniejszych doświadczeń związanych z teatrem. Szczególne zaproszenie kierujemy do osób w wieku 60+.

Zajęcia poprowadzi Karina Krystosiak, doświadczona improwizatorka, animatorka, edukatorka, innowatorka oraz fotografka. Jest prezeską Fundacji Seniorwizacja. Zarówno jej misją, jak i fundacji jest wdrażanie innowacyjnych i modelowych działań pracy w grupie międzypokoleniowej. Karina Krystosiak korzysta z różnych technik wypowiedzi artystycznej. Wspiera i tworzy ciekawe formy spędzania czasu oraz poznawania historii i kultury. Dba, by proponowane działania nie infantylizowały, modelowały i moderowały nowoczesne formy spędzania czasu.