Muzeum

Oferta genealogiczna w Muzeum POLIN

Centrum Informacji Historycznej Muzeum POLIN to miejsce, gdzie specjaliści w dziedzinie genealogii wspomagają wszystkich, którzy poszukują swoich korzeni i pragną odkrywać losy przodków. Można tu uzyskać dostęp do specjalistycznych baz danych, otrzymać pomoc w budowie drzew genealogicznych, a także pogłębić wiedzę o dziejach Żydów w rodzinnych miejscowościach.

W odpowiedzi na sugestie publiczności, od czerwca 2021 roku wprowadziliśmy w Centrum Informacji Historycznej nową ofertę poszukiwań rodzinnych. Nasi klienci mają teraz możliwość zlecenia badań genealogicznych własnej rodziny bez wychodzenia z domu. Przed rozpoczęciem poszukiwań określimy z Tobą ich zakres i bezpłatnie ustalimy możliwość odnalezienia informacji na temat Twojej rodziny. Rodzaj przeszukiwanej dokumentacji archiwalnej i źródeł bibliotecznych dostosujemy do specyfiki poszukiwań.

W ramach proponowanych pakietów, poszukiwania genealogiczne mogą objąć: dokumentację przechowywaną na terenie dzisiejszej Polski; cyfrowe bazy danych obejmujące archiwalia z terenów m.in. Ukrainy, Białorusi, Litwy; dokumentację dotyczącą imigrantów z dzisiejszych i dawnych ziem polskich; źródła biblioteczne; zasoby historii mówionej.

Aby skorzystać z oferty:

  • Wypełnij formularz kontaktowy >>
  • Po jego otrzymaniu na podstawie wstępnych informacji o Twoich przodkach, specjalista przeprowadzi wstępny research i zaproponuje pakiet, który będzie dla Ciebie najlepszy.
  • Wypełnij formularz zamówienia, który wyśle Ci nasz specjalista.
  • Dokonaj płatności.

Efekty poszukiwań będziesz otrzymywać w comiesięcznych raportach, a pakiet odnalezionych materiałów, wraz z podsumowaniem i opracowaniem historycznym, otrzymasz w czasie ustalonym w regulaminie.

Aby poznać pakiety oferty genealogicznej, kliknij, aby rozwinąć opis.
 

Pakiet indywidualny: 500 USD >>

Pakiet podstawowy: 1750 USD >>

Pakiet rozszerzony: 3500 USD >>

Pakiet premium: 5000 USD >>

UWAGA: W żadnym z pakietów nie przeprowadzamy testów DNA ani nie tworzymy rodzinnych stron www.

Załączniki:
  • Regulamin świadczenia przez Muzeum POLIN płatnych usług w zakresie poszukiwań genealogicznych
    Pobierz plik 38.43 KB / VND.OPENXMLFORMATS-OFFICEDOCUMENT.WORDPROCESSINGML.DOCUMENT