Muzeum

Nowa oferta genealogiczna w Muzeum POLIN

Dowód osobisty Ireny Smoleńskiej. Dokument wykonany przez Komendę Policji Państwowej
Dowód osobisty Ireny Smoleńskiej. Dokument wykonany przez Komendę Policji Państwowej, fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Centrum Informacji Historycznej Muzeum POLIN to miejsce, gdzie specjaliści w dziedzinie genealogii wspomagają wszystkich, którzy poszukują swoich korzeni i pragną odkrywać losy przodków. Można tu uzyskać dostęp do specjalistycznych baz danych, otrzymać pomoc w budowie drzew genealogicznych, a także pogłębić wiedzę o dziejach Żydów w rodzinnych miejscowościach.

W odpowiedzi na sugestie publiczności, od czerwca 2021 roku wprowadziliśmy w Centrum Informacji Historycznej nową ofertę poszukiwań rodzinnych. Nasi klienci mają teraz możliwość zlecenia badań genealogicznych własnej rodziny bez wychodzenia z domu. Przed rozpoczęciem poszukiwań określimy z Tobą ich zakres i bezpłatnie ustalimy możliwość odnalezienia informacji na temat Twojej rodziny. Rodzaj przeszukiwanej dokumentacji archiwalnej i źródeł bibliotecznych dostosujemy do specyfiki poszukiwań.

W ramach proponowanych pakietów, poszukiwania genealogiczne mogą objąć: dokumentację przechowywaną na terenie dzisiejszej Polski; cyfrowe bazy danych obejmujące archiwalia z terenów m.in. Ukrainy, Białorusi, Litwy; dokumentację dotyczącą imigrantów z dzisiejszych i dawnych ziem polskich; źródła biblioteczne; zasoby historii mówionej.

Aby skorzystać z oferty:

  • Wypełnij formularz kontaktowy >>
  • Po jego otrzymaniu, na podstawie wstępnych informacji o Twoich przodkach, specjalista przeprowadzi wstępny research i zaproponuje pakiet, który będzie dla Ciebie najlepszy.
  • Wypełnij formularz zamówienia, który wyśle Ci nasz specjalista.
  • Dokonaj płatności.

Efekty poszukiwań będziesz otrzymywać w comiesięcznych raportach, a pakiet odnalezionych materiałów, wraz z podsumowaniem i opracowaniem historycznym, otrzymasz w czasie ustalonym w regulaminie.

Aby poznać pakiety oferty genealogicznej, kliknij, aby rozwinąć opis.
 

Pakiet podstawowy: 1750 USD >>

Pakiet rozszerzony: 3500 USD >>

Pakiet premium: 5000 USD >>

UWAGA: W żadnym z pakietów nie przeprowadzamy testów DNA ani nie tworzymy rodzinnych stron www.

Załączniki:
  • Regulamin świadczenia przez Muzeum POLIN płatnych usług w zakresie poszukiwań genealogicznych
    Pobierz plik 62.39 KB / VND.OPENXMLFORMATS-OFFICEDOCUMENT.WORDPROCESSINGML.DOCUMENT