Dla dzieci

Ferie zimowe "U króla Maciusia"

Z lewej strony grafiki na sankach jadą dwa kozły i ocelot. Z prawej - chłopiec na nartach.
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Zastanawiasz się, co ciekawego zaproponować swoim dzieciom w czasie nadchodzących FERII ZIMOWYCH? Z jednej strony chcesz zapewnić im dobrą zabawę, a z drugiej zaproponować coś wartościowego i rozwijającego?

  • zapraszamy przez całe ferie w weekendy i w tygodniu (oprócz wtorków, gdy muzeum jest nieczynne),
  • godziny wejść 11.00-13.00; 13.30-15.30; 16.00-18.00,
  • wstęp bezpłatny (wejściówka do odebrania w kasie),
  • brak konieczności wcześniejszej rezerwacji miejsc,
  • liczba miejsc: 16 + w przypadku wolnych miejsc w przestrzeni można wejść ponad limit, za dobrowolnym okazaniem certyfikatu poświadczającego szczepienie.

Zapraszamy na wspólną przygodę do Maciusiowego królestwa. Dla dzieci w wieku 0-10 lat wraz z opiekunami przygotowaliśmy zabawy twórcze. W Miejscu Edukacji Rodzinnej "U króla Maciusia" czekać na Was będzie nasza animatorka z pakietem materiałów plastycznych i pomysłami na m.in. kolorowe ramki, nietypową biżuterię, autorskie przypinki czy malowaną ceramikę. Każdego dnia zaproponujemy nową aktywność.

Zapraszamy przez całe ferie w weekendy i w tygodniu (oprócz wtorków, gdy muzeum jest nieczynne).

Miejsce edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" to kolorowa, nowoczesna i bezpieczna przestrzeń w Muzeum POLIN zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Można tu rysować, bawić się, czytać książki z bogatej biblioteki czy muzykować. Dzięki przygotowanym materiałom i pomocom dydaktycznym dzieci wraz z opiekun(k)ami odkrywają świat żydowskiej kultury, tradycji i historii. Tworzymy przestrzeń sprzyjającą budowaniu ciepłych i bezpośrednich relacji z dzieckiem, stymulującą do działania, rozbudzającą zainteresowania i pasje.