Dla dzieci
13 - 17.02.2017

Ferie zimowe w Muzeum POLIN!

Grafika promująca ferie w Muzeum POLIN - U króla Maciusia.
grafika: Homework, Kasia Walentynowicz / Muzeum Historii Żydów Polskich

Zastanawiasz się co ciekawego zaproponować swoim dzieciom w czasie nadchodzących ferii zimowych? Z jednej strony chcesz zapewnić im dobrą zabawę w gronie rówieśników, z drugiej – pokazać coś nowego, rozwijać ich pasję i zainteresowania?

Zaplanuj ferie zimowe w Muzeum POLIN!

Przez 5 dni będziemy podróżować dookoła świata, poznając różne kultury. Zbadamy nasze muzeum „od kuchni”, przyjrzymy się ciekawym i barwnym elementom kultury i tradycji żydowskiej. Wybierzemy się także w dalsze podróże: odwiedzimy bliski i daleki wschód, poznając tradycyjne zabawy, smaki i kolory. Będziemy się ruszać, tworzyć, spotykać z ciekawymi ludźmi, czytać i oglądać ambitne filmy.

Pobierz ramowy program zajęć>>

Data: 13-17 lutego, godz. 8.00-17.00, półkolonie

Miejsce: miejsce edukacji rodzinnej „U króla Maciusia” w Muzeum POLIN

Grupa: max 20 dzieci w wieku 5-10 lat

Wyżywienie: 3 posiłki z restauracji Besamim

Prowadzący: Dominika Cieślikowska – psycholożka, trenerka umiejętności międzykulturowych. Uczestniczy i współorganizuje krajowe i międzynarodowe przedsięwzięcia (szkolenia, projekty badawcze, konferencje, publikacje) promujące dialog międzykulturowy. Autorka wielu publikacji i materiałów dydaktycznych i szkoleniowychm.in. Od uprzedzeń do empatii i zrozumienia (w: Drama w kształtowaniu postaw antydyskryminacyjnych, Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP KLATKA, 2010); ABC edukacji międzykulturowej.

Cena: 650 zł / os.

REZERWACJA KROK PO KROKU:

  1. Wstępną rezerwację należy dokonać  mailowo lub telefonicznie: [email protected]  +48 22 47 10 303 . Podczas rezerwacji prosimy o podanie: imienia i nazwiska dziecka/ci, wieku dziecka, imienia i nazwiska opiekuna, jego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.
  2. Ostateczną rezerwację dokonuje się przez elektroniczny system sprzedaży biletów>>
  3. Osoby, które pomyślnie zarezerwują i opłacą wypoczynek otrzymują potwierdzenie mailowe rezerwacji wraz z dokumentami do uzupełnienia: kartą kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku, zgodą na wykorzystanie wizerunku, regulaminem ferii, formularzem odbioru uczestnika.
  4. Uzupełnione i podpisane dokumenty należy dostarczyć do koordynatora miejsca edukacji rodzinnej najpóźniej do dnia rozpoczęcia się wypoczynku.

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

                    

Patroni medialni