Dla dzieci

Najbliższy tydzień "U króla Maciusia"

Światła Chanuki - wydarzenie rodzinne w Muzeum POLIN, na zdjęciu widać gości muzeum, gromadzących się przed wspólna zabawą. Na ścianach holu głównego wyświetlone piękne grafiki nawiązujące do Chanuki i miejsca edukacji rodzinnej
Światła Chanuki - wydarzenie dla rodzinne, skupione na świętowaniu, fot. M. Starowieyska / Muzeum Historii Żydów Polskich

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy i nauki w bajecznie kolorowym i nowoczesnym miejscu edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" w Muzeum POLIN. Organizujemy weekendowe warsztaty rodzinne (dzieci 4-10 lat), spotkania dla rodziców, urodziny i inne wydarzenia specjalne.

W tygodniu jesteśmy dostępni codziennie (oprócz wtorków, gdy muzeum jest nieczynne) w godz. 15.00-18.00. To czas wolnych i bezpłatnych zabaw - można czytać, rysować, muzykować korzystając z atrakcji, jakie oferuje nasze miejsce oraz wsparcia naszych animatorów.

Przypominamy, że w miejscu edukacji rodzinnej chodzimy w skarpetkach lub obuwiu zmiennym.

 

W najbliższy weekend

sobota, 14 grudnia

 • 11.00-12.30 warsztaty rodzinne "Dzieci to żywioł", BRAK MIEJSC
   
 • 12.30-15.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie
   
 • 16.00-18.00 urodziny (rezerwacja)

niedziela, 15 grudnia

 • 11.00-13.00 czas wolnych zabaw, bezpłatna wejściówka do odebrania w kasie
   
 • 15.00-18.00 Światła Chanuki – wydarzenie specjalne dla rodzin z dziećmi, DODATKOWE wejściówki dostępne od 11.12.2019

  To ciepłe, rodzinne wydarzenie organizowane z okazji Święta Chanuka. Tego dnia na terenie całego muzeum staną stanowiska twórczych działań. Wspólnie przygotujemy wymyślne ozdoby i pamiątki chanukowe. Tradycje żydowskiego świętowania poznamy uczestnicząc w grze terenowej, która zaprowadzi nas aż pod dach synagogi i do żydowskiego domu na wystawie stałej. W przerwie między rodzinnymi zabawami skosztujemy jeszcze ciepłych i pachnących pączków. Wieczór zakończymy koncertem jakiego jeszcze nie było! Zapraszamy na Chanukowy FluoDrums Show. 

Szczegółowe informacje o wszystkich naszych wydarzeniach znajdą Państwo zawsze na: www.polin/ukrolamaciusia oraz w specjalnej grupie dla rodziców na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się do newslettera.

 

Miejsce edukacji rodzinnej

Darczyńcy

          

Patroni medialni

                       

      

29.08.2016